Kragerupgårdsvej 13 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Høng - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Høng. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To af de nyeste boliger til salg i 4270 Høng er villaerne beliggende på Kragerupgårdsvej 13 og Kulbyvej 26.

Kragerupgårdsvej 13 er en villa med et areal på 132 m² og 4 rum, der tilbydes for 1.895.000 DKK. Huset er placeret på en rummelig grund på 1867 m², hvilket giver god udendørs plads.

På Kulbyvej 26 finder vi en villa på 137 m², hvor fem rum giver mulighed for fleksibel indretning. Ejendommen tilbydes for 1.545.000 DKK og ligger på en grund på 788 m².

Begge boliger tilbyder unikke muligheder i Høng, med forskellige grundstørrelser og værelsesantal.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga