Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Høng:
- 
            
                  Patrick Dyhr S.Fra Høng
 En frisk ung mand på 25 år der er glad for og kunne hjælpe folk, og altid er frisk på og give en hå...
- 
            
                  Laura Kristine K.Fra Høng
 Mit navn er Laura og jeg er 17 år gammel jeg bliver 18 her til august. Jeg er en rigtig glad og smi...
- 
            
                  Michael K.Fra Høng
 Kelstrup Multiservice holder til i slagelse på Vestsjælland vi udfører bred vifte af opgaver så...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Pia B., Christian Pilt M. og Perihan K. søger hjælp til husopgaver i Høng
- 
              Nye tagrender og nedløbsrørFra Pia B. (Høng)
 Har utætte tagrender . Der har forkert fald, det er ikke alle der skal skiftes og nedløbsrør er utæ...
- 
              Miele opvaskemaskine med fejl F14Fra Christian Pilt M. (Høng)
 Miele opvaskemaskine skriver F14 i displayet.
- 
              VVS’erFra Perihan K. (Høng)
 Et væghængt ifö toilet, hvor der ikke løber vand tilbage i cisternen. Ca. 5 1/2 år gammelt.
Lisa S., Daniel S. og Martin F. søger hjælp til haveopgaver i Høng
- 
              Havearbejde til vild haveFra Lisa S. (Høng)
 Vi har en ret vild have som kræver lidt ekstra krafter end det vi har pt. Der skal saves/beskæres t...
- 
              BrolægningFra Daniel S. (Høng)
 Ønsker at sleve fundament bliver lavet så jeg bare kan ligge fliser på det Det er 20 kvm Har vedh...
- 
              Ukrudt bekæmpelse på skræntFra Martin F. (Høng)
 2-3 meter bred skrænt, 33 meter lang. Hele skrænten er beplantet med Efeu. Agerpadderokke (sejlive...
peter A., Morten P. og Anastasia S. søger hjælp til diverse opgaver i Høng
- 
              plæneklipper-reparation (tændrør, benzinslanger)Fra peter A. (Høng)
 Min al-ko 4.66 sp-a plus har svært ved at starte og svært ved at holde sig igang, når man endelig f...
- 
              
- 
              StøddæmpereFra Anastasia S. (Høng)
 Skal have skiftet mine støddæmpere bagtil - ville elske det var en mekaniker der kan lide at rode m...
 
               
             
                 
                 
                