Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Høng:
-
Michael K.
Fra Høng
Kelstrup Multiservice holder til i slagelse på Vestsjælland vi udfører bred vifte af opgaver så... -
Patrick Dyhr S.
Fra Høng
En frisk ung mand på 25 år der er glad for og kunne hjælpe folk, og altid er frisk på og give en hå... -
Laura Kristine K.
Fra Høng
Mit navn er Laura og jeg er 17 år gammel jeg bliver 18 her til august. Jeg er en rigtig glad og smi...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Waldemar C., Pia P. og Irene H. søger hjælp til husopgaver i Høng
-
Dagligvare køb indkøb
Fra Waldemar C. (Høng)
Indkøb ved enten Coop eller Netto, indkøbsliste fremsendes -
Nivellering af 35 m2 betongulv
Fra Pia P. (Høng)
Købt hus med skæve gulve, huset har sat sig. Det skal nivelleres ca 35 m2 (stue/spisestue og køkken... -
Daniel J., Konnie H. og Pia P. søger hjælp til haveopgaver i Høng
-
Rende gravning
Fra Daniel J. (Høng)
Jeg skal have gravet en rende rundt omkring mit hus, renden skal graves i nivellering og bruges til... -
Græsslåning og ukrudt
Fra Konnie H. (Høng)
Ønsker én, som 2 gange om måneden kan komme og slå min græsplæne og få styr på ukrudtet i indkørsle... -
Grave huller m. minigraver m. pælebor
Fra Pia P. (Høng)
Jeg skal have gravet 12 huller i 1 meters dybde til et anneks som skal stå på stolpefødder. Der ska...
MissingName M., Morten P. og Christian J. søger hjælp til diverse opgaver i Høng
-
Hjemmeundervisning
Fra MissingName M. (Høng)
Hjemmeundervisning til 9. klasse afgangseksamen. Dansk og matematik. Skoletræt lettere ordblind dre... -
-
Rep af atv, starter fint og står i tomgang, vil ikke gå i gear (slyngkobling) kender ikke årsagen
Fra Christian J. (Høng)
Har en atv 150 cc går fint i tomgang men vil ikke gå i indgreb i gear, mener den har slyngkobling.